آموزش مستقیم کردن لینک دانلود گوگل درایو

آموزش جی سیتی jcity.ir

آموزش مستقیم کردن لینک دانلود گوگل درایو

 

آموزش جی سیتی jcity.ir

آموزش جی سیتی jcity.ir

سلام دوستان جی سیتی …. همون طور که در جریان هستید گوگل درایو یک منبع مطمئن برای قرار دادن فایل های شما می باشد که همه این امکانات را گوگل برای شما فراهم کرده است .

گوگل درایو با 15 گیگ فضای رایگانی که به هر کاربر می دهد (با هر ایمیلی می تونید 15 گیگ حجم رایگان دریافت کنید ) فضایی کافی و مطمئن برای اشتراک گذاری فایل های خودتون که شامل عکس، فیلم، متن، صوت، فایل های گرافیکی، فایل های مایکروسافت آفیس، فایل های آدوب فوتوشاپ، فایل های نرم افزار Pages اپل، PDF، اتوکد اتودسک، فونت ها، مخاطبین سیم کارت و ….. با بقیه به اشتراک بگذارید.

این کار به راحتی توسط سایت به راحتی قابل انجام شدن می شوند . (متاسفانه برای این سایت نیاز به قند ش ک ن دارید )

https://www.gdirect.link/

این سایت ابزاری برای ایجاد بارگیری مستقیم برای پرونده های Google Drive  می باشد . این سایت فقط برای پرونده هایی که از طریق آن به Google Drive آپلود می کنید کار می کند و تنها زمانی که شما یکی از گزینه های زیر را انجام داده باشید قابلیت کار کردن و مستقیم کردن را  انجام می دهد :

“Public on the web” یا “Anyone with the link”

  • این سایت برای اسناد گوگل (داکیومنت Documents )

  • اگر می خواهید یک لینک مستقیم برای اسناد گوگل  (Documents, Spreadsheets, Presentations ) ایجاد کنید که در Google Drive ایجاد شده اند ، ابتدا آنها را در رایانه خود دانلود کرده و سپس آن پرونده را دوباره در Google Drive بارگذاری (اپلود ) کنید.

 

 

برچسب ها:
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *